Praktikum

Anyagelőkészítő

Kecskemét

Egy nemzetközi vállalat munkatársaként izgalmas projektekben vehetünk részt és folyamatos lehetőségünk van a fejlődésre. Csatlakozz a csapatunkhoz Kecskeméten, az újonnan épült, induló gyárunkba!

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Anyagok ki- és bevételezése
  • Alapanyag adagolás silóból, oktabinból vagy zsákból
  • Nagynyomású levegő rendszer karbantartása
  • Levegő szűrők karbantartása (tisztítás)
  • Anyagpályaudvar kezelése
  • Szárítási idő és hőmérséklet folyamatos ellenőrzése
  • Folyamatadatok felügyelete és feljegyzése
  • Anyagellátó renszer hibáinak javítása, működési problémák megoldása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Targoncavezető jogosítvány és tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Több műszakban való munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás

Előnyt jelent:

  • Szakmunkás képesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

AMENNYIBEN A POZÍCIÓ FELKELTETTE AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT: Küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel magyar és angol/német nyelven a következő e-mail címre: KECSKEMET.KARRIER@CONTRACTORS.SMP-AUTOMOTIVE.COM

SMP IN Kecskemét

Industrie, Kultur und Natur im Herzen Ungarns

Kecskemét vereint die Schönheit und Werte der Großen Ungarischen Tiefebene – eine Stunde südlich von Budapest im Herzen Ungarns. Die Stadt verfügt über eine mehr als 600-jährige Geschichte und hat sich zu einem wirtschaftlichen, administrativen, schulischen und kulturellen Zentrum der Region entwickelt.

Kecskemét erkunden