Career

EHS Specialista ( Tűz- és környezetvédelem)

Kecskemét

A Motherson Group a világ 21. legnagyobb és leggyorsabban növekvő globális autóipari cégcsoportja, amely több további iparágat, például járműipart, repülőgépipart, orvostudományt, informatikát és logisztikát szolgál ki, és több mint 135 000 alkalmazottal rendelkezik Világszerte 41 országban vagyunk jelen. Az elnök európai irodája (COE) vállalati funkciókkal és szolgáltatásokkal támogatja és koordinálja működési egységeinket, K + F központjainkat és képviseleteinket Európa szerte. Gyors növekedésünk miatt folyamatosan keresünk tehetséges új kollégákat, hogy részeseivé váljanak csapatunknak.

Feladatok:

  • Felelős a termelőüzemben adódó környezetvédelmi és tűzvédelmi feladatok ellátásáért
  • Fejleszti a szervezet ISO 14001 és ISO 45001 szabvány szerinti rendszerét
  • Szervezi az EHS belső auditokat és nyomon követi az akció tervek megvalósulását
  • Az EHS-hez kapcsolódó szabályzatok elkészítése, naprakészen tartása, és ezek betartásának ellenőrzése
  • Részt vesz az új beruházások és technológiai változások következtében elvégzendő kockázatelemzésben
  • EHS mérések megszervezése, mérésekben való részvétel
  • Érintett hatóságokkal való kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • ADR tanácsadóval és foglalkoztatás egészségügyi orvossal való kapcsolattartás
  • Belső oktatások tematikájának átnézése, aktualizálása
  • Elkészíti a céges belső jelentéseket

Elvárások:

  • Felsőfokú tűzvédelmi és középfokú környezetvédelmi végzettség
  • Legalább 2 év, hasonló munkakörben, termelővállalatnál szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • felelősségteljes, önálló munka
  • érdekes és kihívásokkal teli, feladatok
  • családias vállalati kultúra
  • fiatalos, lendületes csapat
  • fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

SMP IN Kecskemét

Industry, culture and nature in the heart of Hungary

Kecskemét is a fusion of all of the beauty and values of the Great Plain, one hour south of Budapest in the heart of Hungary. The city, which has a history that goes back more than 600 years, has developed into the economic, administrative, educational and cultural centre of the region.

Explore Kecskemét

Other job openings that may have your interest