Karriere

Junior könyvelő

Kecskemét

A Motherson Group a világ 21. legnagyobb és leggyorsabban növekvő globális autóipari cégcsoportja, amely több további iparágat, például járműipart, repülőgépipart, orvostudományt, informatikát és logisztikát szolgál ki, és több mint 135 000 alkalmazottal rendelkezik Világszerte 41 országban vagyunk jelen. Az elnök európai irodája (COE) vállalati funkciókkal és szolgáltatásokkal támogatja és koordinálja működési egységeinket, K + F központjainkat és képviseleteinket Európa szerte. Gyors növekedésünk miatt folyamatosan keresünk tehetséges új kollégákat, hogy részeseivé váljanak csapatunknak.

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Nem számlázott szállítások nyomon követése
  • Számlázási/számlakönyvelési folyamat támogatása
  • Önszámla folyamat monitorozása
  • Egyedi ügyletek számlázása
  • Banki ügyletek adminisztrációja/könyvelése
  • Tárgyi eszköz könyvelésben való részvétel
  • Részvétel a havi/negyedéves zárásban, audit előkészítésében
  • Adóbevallások készítésének támogatása
  • Aktív együttműködés a cégcsoport nemzetközi pénzügyi funkcióival (angol nyelven)

Elvárások:

  • ANGOL NYELV társalgási szintű ismerete - hiánya kizáró ok
  • Szakirányú középfokú végzettség vagy más szakirányon szerzett közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes és erős MS Excel ismeretek
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, önállóság

Amit kínálunk:

  • Jelenléti bónusz
    1. havi juttatás Hűségprémium Bejárás támogatás, ingyenes céges buszjáratok a környező településekről Lakhatási támogatás Kedvezményes árú menü Céges rendezvények

SMP IN Kecskemét

Industrie, Kultur und Natur im Herzen Ungarns

Kecskemét vereint die Schönheit und Werte der Großen Ungarischen Tiefebene – eine Stunde südlich von Budapest im Herzen Ungarns. Die Stadt verfügt über eine mehr als 600-jährige Geschichte und hat sich zu einem wirtschaftlichen, administrativen, schulischen und kulturellen Zentrum der Region entwickelt.

Kecskemét erkunden