Career

Targoncavezető

Kecskemét

A Samvardhana Motherson Group a világ egyik leggyorsabban fejlődő alkatrészgyártó vállalatcsoportja. A Samvardhana Motherson Peguform (SMP) a csoport műanyagipari szakértője, és elismert autóipari partner. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában és Ázsiában is megtalálható gyáregységeink a világ vezető autógyártóit szolgálják ki. Gyors növekedésünknek köszönhetően folyamatosan keressük csapatunk tehetséges, új tagjait.

Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Raktározás, áruátvétel
  • Sorkiszolgálás
  • Komissiózás
  • Együttműködés a területen dolgozó kollégákkal, valamint a kapcsolódó szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély vezetőüléses és vezetőállásos targoncára
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalás

Előny:

  • Magasraktározásban szerzett tapasztalat

Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

AMENNYIBEN A POZÍCIÓ FELKELTETTE AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT: Küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel a következő e-mail címre: KECSKEMET.KARRIER@CONTRACTORS.SMP-AUTOMOTIVE.COM

SMP IN Kecskemét

Industry, culture and nature in the heart of Hungary

Kecskemét is a fusion of all of the beauty and values of the Great Plain, one hour south of Budapest in the heart of Hungary. The city, which has a history that goes back more than 600 years, has developed into the economic, administrative, educational and cultural centre of the region.

Explore Kecskemét

Other job openings that may have your interest