Karriere

Targoncavezető

Kecskemét

A Samvardhana Motherson Group a világ egyik leggyorsabban fejlődő alkatrészgyártó vállalatcsoportja. A Samvardhana Motherson Peguform (SMP) a csoport műanyagipari szakértője, és elismert autóipari partner. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában és Ázsiában is megtalálható gyáregységeink a világ vezető autógyártóit szolgálják ki. Gyors növekedésünknek köszönhetően folyamatosan keressük csapatunk tehetséges, új tagjait.

Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Raktározás, áruátvétel
  • Sorkiszolgálás
  • Komissiózás
  • Együttműködés a területen dolgozó kollégákkal, valamint a kapcsolódó szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély vezetőüléses és vezetőállásos targoncára
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalás

Előny:

  • Magasraktározásban szerzett tapasztalat

Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

AMENNYIBEN A POZÍCIÓ FELKELTETTE AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT: Küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel a következő e-mail címre: KECSKEMET.KARRIER@CONTRACTORS.SMP-AUTOMOTIVE.COM

SMP IN Kecskemét

Industrie, Kultur und Natur im Herzen Ungarns

Kecskemét vereint die Schönheit und Werte der Großen Ungarischen Tiefebene – eine Stunde südlich von Budapest im Herzen Ungarns. Die Stadt verfügt über eine mehr als 600-jährige Geschichte und hat sich zu einem wirtschaftlichen, administrativen, schulischen und kulturellen Zentrum der Region entwickelt.

Kecskemét erkunden