Karriere

Gyártósori összeszerelő

Kecskemét

Egy nemzetközi vállalat munkatársaként izgalmas projektekben vehetünk részt és folyamatos lehetőségünk van a fejlődésre. Csatlakozz a csapatunkhoz Kecskeméten, az újonnan épült, induló gyárunkba!

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártási és összeszerelési folyamatok elvégzése a minőségi követelmények

betartásával

  • A terület vezetője által kiosztott gyártási és anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • Gyártásoptimalizálási feladatok alkalmával szoros együttműködés a mérnökséggel

A minőségi problémák jelzése a felettesének

Elvárások:

  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Több műszakban való munkavégzés
  • Álló munkabírás, monotónia tűrés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás

Előnyként értékeljük

  • Szakmunkás, vagy szakközépiskolai végzettség
  • Autóipari gyártási környezetben, műanyag alkatrészek szerelésében szerzett tapasztalat

Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

AMENNYIBEN A POZÍCIÓ FELKELTETTE AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT:       Küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel magyar és angol/német nyelven a következő e-mail címre: KECSKEMET.KARRIER@CONTRACTORS.SMP-AUTOMOTIVE.COM

SMP IN Kecskemét

Industrie, Kultur und Natur im Herzen Ungarns

Kecskemét vereint die Schönheit und Werte der Großen Ungarischen Tiefebene – eine Stunde südlich von Budapest im Herzen Ungarns. Die Stadt verfügt über eine mehr als 600-jährige Geschichte und hat sich zu einem wirtschaftlichen, administrativen, schulischen und kulturellen Zentrum der Region entwickelt.

Kecskemét erkunden