Karriere

Gépkezelő

Kecskemét

A SAMVARDHANA MOTHERSON PEGUFORM (SMP) iparági vezető a műanyag technológiák terén és autóipari beszállító cég.

A műszerfalak, ajtópanelek, lökhárítók és járművekbe épülő innovatív műanyag elemek gyártóspecialistájaként az SMP ismert autógyárak beszállítójaként van jelen Európában, Kínában, Mexikóban, Brazíliában és az Egyesült Államokban.

A 36 gyártó és logisztikai központunkban világszerte 14 000 munkavállaló dolgozik elkötelezetten, úgy, hogy megfeleljen az autóipar által támasztott összetett kihívásoknak most és jövőben egyaránt - a minőség, biztonság, esztétikum és gazdasági hatékonyság tekintetében.

2016/2017-ben az SMP 3 milliárd € bevételt generált.

Az SMP a Samvardhana Motherson Group tagja, mely a 26 legnagyobb autóipari beszállító egyike. Világszerte több, mint 100 000 munkavállalót foglalkoztat és 2016/2017-ben 9,1 milliárd $ értékű bevételt könyvelt el.

www.smp-automotive.com

Egy nemzetközi vállalat munkatársaként izgalmas projektekben vehetünk részt és folyamatos lehetőségünk van a fejlődésre. Csatlakozz a csapatunkhoz Kecskeméten, az újonnan épült, induló gyárunkba!

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártási, ellenőrzési folyamatok elvégzése a minőségi elvárásoknak megfelelően
  • A terület vezetője által kiosztott feladatok elvégzése
  • Szükséges utómunkák elvégzése
  • Gyártásoptimalizálási feladatok alkalmával szoros együttműködés a feletteseivel
  • A minőségi problémák jelzése a felettesének
  • Részvétel a munka- és tűzbiztonsági oktatásokon
  • Rend és tisztaság betartása

Elvárások:

  • általános, szakmunkás végzettség, műszaki szakközép
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műanyag alkatrészek gyártásában, ellenőrzésében szerzett tapasztalat

Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

AMENNYIBEN A POZÍCIÓ FELKELTETTE AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT:         Küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel magyar és angol/német nyelven a következő e-mail címre: KECSKEMET.KARRIER@CONTRACTORS.SMP-AUTOMOTIVE.COM

SMP IN Kecskemét

Industrie, Kultur und Natur im Herzen Ungarns

Kecskemét vereint die Schönheit und Werte der Großen Ungarischen Tiefebene – eine Stunde südlich von Budapest im Herzen Ungarns. Die Stadt verfügt über eine mehr als 600-jährige Geschichte und hat sich zu einem wirtschaftlichen, administrativen, schulischen und kulturellen Zentrum der Region entwickelt.

Kecskemét erkunden